Máte rádi velké dobrodružství? Především takové, které zavání tajemnem? Neváhejte a navštivte únikovou místnost v Kolíně https://www.enigmaescape.cz/
, najdete tam totiž přesně to, co hledáte. Ovšem měli byste počítat s tím, že se u toho možná budete dost bát. Možná vám bude běhat mráz po zádech a vlasy vám budou vstávat hrůzou. Stále vás to láká? Tak to jste na té správné adrese!
fantazie hodiny
Jen málokdy má člověk příležitost zažít si mysteriózní hororovou atmosféru na vlastní kůži. To je něco pro silné povahy. Ovšem pozor! Mít pro strach uděláno není zdaleka to jediné, co budete potřebovat. Také byste se neměli bát logického myšlení, neboť vaším úkolem bude vyřešit celou šňůru záhad a přijít na kloub mnoha hádankám. Jedině tak budete moci dojít až k cíli a uniknout svému osudu.

Cítíte se na takovou akci? Pokud se bojíte, že to sami nezvládnete, tak buďte bez obav. Do hry si s sebou můžete přivést až čtyři další hráče. Ovšem pozor, čas je neúprosný a za hodinu a půl budete muset mít hotovo. Jistě se už budete těšit, až z únikové místnosti uniknete pryč.
desková hra

Úniková hra je skutečný originál, na který jen tak někde nenarazíte. Do České republiky doputovala poměrně nedávno a mezi lidmi to vzbudilo veliký rozruch a ohlas. I proto na ni narazíte hned v několika českých městech. A to, že k nám vážila cestu až z Japonska je rozhodně důkazem toho, že je o co stát. Neváhejte už proto ani minutu a rezervujte si svůj pobyt v únikové místnosti i vy, abyste zažili to, po čem tisíce lidí šílí! Ovšem pokud se na takový silný zážitek necítíte, ale víte o někom, pro koho je jako šitý na míru, tak to nejlepší, co můžete udělat, je darovat tomuto člověku dárkový poukaz na zážitek v podobě únikové hry, kterou si vychutná do posledního doušku napětí. Jedná se totiž o dobrodružství, na které jen tak někdo nezapomene.