V současné době je velice obtížné zajistit si bydlení, a to jak pořízení domu nebo bytu bez hypotéky. Je to bohužel jediná možnost, jak přijít za krátkou dobu k poměrně vysokému obnosu finančních prostředků. Je to velice spolehlivá forma, která vám pomůže zafinancovat vaše vysněné bydlení.

Ruce a klíče.jpg

Je to velice jednoduchý proces, který obsahuje několik kroků, které je nutné absolvovat. Papírování není nikterak složité, ale prostě se to bez toho také neobejde. V bance jako takové, kde budete žádat o hypotéku, budete muset vždy dokládat vaše příjmy. A to je ten problém, na kterém hodně lidi ztroskotá. Buď lidé doložit příjmy nechtějí, nebo naopak nejsou příjmy dostatečně vysoké. Na základě toho pak banka rozhodne, že vám hypotéku nedají a z banky musíte bohužel odejít s prázdnou. Jaké možnosti nyní tedy máte? Hypotéka bez doložení příjmu Hypotéka bez registru je tedy řešení, jak se z této situace vyváznout a nevzdat se vašeho vytouženého bydlení.

Ruce a dům.jpg

Celkové vyřizování a obecně schvalovací proces je mnohem snazší a rychlejší. Žádost můžete vyhovit online prostřednictvím vyplnění jejich žádosti a zpravidla do 24 hodiny budete mít informaci o tom, zda jste požadavkům vyhověli či nikoliv. Podmínkou je však zástava nemovitostí. To však není žádné překvapení, protože tak je to u všech hypotéčních produktů (do zástavy se dává většinou nějaká vaše jiná nemovitost, v případě, že ji nemáte, tak ručíte právě tou nemovitostí, na kterou si finanční prostředky půjčujete). Je možné dokonce ručit i nemovitostí třetí osoby.
Celkové náklady ví klient dostatečně dopředu a hypotéku tak můžete dostat až do výše 95% tržní ceny z nemovitosti, na kterou je uvaleno zástavní právo. Doba splácení se pohybuje v rozmezí od jednoho roku až maximálně třicet let. Záleží však na výši schválené hypotéky, ale také na věku konkrétního klienta.