Plánujete dovolenou v zahraničí? Bude to váš první zájezd mimo Českou republiku? Váháte, kterou destinaci zvolit? V žádném případě neuděláte chybu, pokud zamíříte do Chorvatska!
Právě Chorvatsko v sobě spojuje několik velkých výhod najednou a nemusíte být žádnými ostřílenými cestovateli, abyste sem bez nejmenších potíží dorazili, a abyste si pobyt maximálně užili.

dubrovník

Naleznete zde veškerý potřebný komfort, jaký si umíte představit, a přece si můžete vybrat přesně takové ubytování, jaké vám bude maximálně vyhovovat svou nabídkou, a také cenovou relací. V Chorvatsku je totiž k mání vše, na co můžete pomyslet, od kempů, přes studia až po hotelové apartmány. Záleží tedy jen na vás, o co máte zájem.


Přirozené je, že se budete zajímat také o cenu. V tom případě vězte, že ceny ubytování a stravování jsou pro Čechy v Chorvatsku velice příznivé, navíc se i na místo můžete dostat za velice přijatelnou cenu, pokud zvolíte cestu autobusem.
Dovolená v Chorvatsku autobusem je tak ideální volbou pro všechny lidi, kteří plánují vyrazit na letní pobyt k moři, a chtějí ho uskutečnit za přijatelné peníze. Pokud totiž zvolíte pro cestu tam a zpět autobus, tak rozhodně nebudete litovat. Na místo se dostanete velmi pohodlně a v rozumném čase moderními autobusy, ve kterých vám čas příjemně uběhne. V průběhu cesty můžete spát, sledovat filmy anebo se bavit na svém počítači, neboť wi-fi připojení je samozřejmostí. Na palubě je nezbytná toaleta, stejně jako i jídla studené a teplé kuchyně a minibar.

moře

Ať už si vyberete libovolné místo k pobytu na pobřeží Středozemního moře, dorazíte tam spolehlivě pravidelnou autobusovou linkou, která vyjíždí každý podvečer z Prahy a zastavuje ve všech významných letoviscích.
Stejným způsobem se samozřejmě můžete dopravit i zpět – autobusy odjíždějí vždy v sobotu večer.
Jak je tedy vidět, tak pokud si pro svou letní pohodu vyberete právě slunečné Chorvatsko, tak si pobyt u moře dokonale užijete a budete na něj dlouho vzpomínat.