Whiskey to je moje gusto – jak se zpívá ve známé písničce, bez ní je v srdci pusto. Pokud i vy holdujete tomuto tvrdému alkoholu nebo chcete někomu udělat radost lahvinkou kvalitního alkoholu, pak jste na správném místě.

Kvalitní láhev alkoholu v podobě jedinečné třebíčské whiskey Lihovárek.cz udělá radost nejednomu milovníkovi tohoto druhu alkoholu vyrobeného z ječmenného sladu a dalších obilovin. Navíc také zraje v kvalitních dubových sudech, což se také odráží na její kvalitě a chuti.

láhev whiskey

S LEDEM NEBO BEZ LEDU? AŤ TAK ČI TAK, ZACHUTNÁ VÁM UŽ S PRVNÍ SKLENKOU

Zamilujete si ji na první dobrou. Čeká na vás totiž jemná chuť, doslova rozplývající se na jazyku, chuť jemně vanilková a ovocná, v pozadí s tóny dubového dřeva. A skvělá je také s kostkami ledu. Této lahůdce se zkrátka nedá odolat a nebude se vám chtít zůstat jen u jedné sklenky.

Proč právě ta z Třebíče?

Není jedna jako druhá. Objevte královnu mezi whiskey. Jen jedna je originál vyznačující se opravdovou kvalitou a jedinečnou chutí. Pokud chcete darovat opravdu kvalitní láhev alkoholu, pak je třebíčská whiskey tou nejlepší volbou nejen pro skvělou a vytříbenou chuť, ale také proto, že byla právem oceněna. Získala totiž certifikát mezinárodní košer kvality, takže tímto výběrem rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Je skvělá také svým složením, marně byste v ní totiž hledali přidaná sladidla nebo konzervační látky.

whiskey s ledem

Darujte kvalitu a skvělou chuť v jedné jediné lahvi

Poohlížíte se po vhodném dárku v podobě lahve nějakého tvrdého alkoholu? Obáváte se, abyste svým výběrem nešlápli vedle a neobdarovali tak třeba zkušeného znalce něčím méně kvalitním nebo dokonce podřadným? Darujte kvalitu a skvělou chuť spojenou s pečetí kvality v jedné jediné lahvi. Pokud darujete třebíčskou whiskey, pak máte jistotu, že jste vybrali opravdu dobře.