Je naprosto jasné, že už chcete bydlet. Že spěcháte se stěhováním do nového. Není divu.

  • Tak dlouho jste očekávali tu chvíli, kdy budete mít hotovou hrubou stavbu.
  • Tak dlouho jste čekali na poslední úpravy vnitřku domku.
  • A nyní konečně můžete nastěhovat pár věcí a už můžete začít bydlet!

ikona světla

Je jasné, že musíte ještě nějaké ty úpravy dokončit, ale už máte funkční kuchyni i ložnice. A v obývacím pokoji chybí jen několik kusů nábytku, který se právě dokončuje v dílně. A zásuvky a vypínače? Ty počkají. Zatím máte jen ty staré, aby se dalo svítit a používat elektrospotřebiče.

A myslíte si, že je to rozumné?

Umíte si představit, že už bydlíte v nedokončeném domku a že vždycky bude něco přednějšího, než si pořídit unica vypínače a zásuvky? A věřili byste tomu, že si na staré zásuvky a vypínače zvyknete natolik, že Vám nepřijdou divné, zašlé a nemoderně kazící interiér? Před některé přijde skříňka s televizí. Jinou zastavíte nějakým dalším nábytkem. Ale Vy si vůbec neuvědomujete, jak moc ublížíte prostoru, který voní novotou!

Otázka tedy zní: Je rozumné nechávat zásuvky a vypínače v provizoriu s tím, že někdy na ně přijde řada? Není! A tomu věřte!

spínač světla

Vzchopte se a učiňte patřičné kroky.

Nemyslete si, že takový detail, jako jsou kvalitní unica vypínače a zásuvky v celém domě nemůže poškodit celkový dojem místností! Vybičujte se k tomu, abyste na žádné provizorium nepřistoupili, jinak Vám původní stav věcí zůstane celý život! Koukejte se zaměřit i na takové detaily, jako jsou unica vypínače a zásuvky a nainstalujte si je hned a do všech místností! Nečekejte, až Vám na ně někdy zbyde čas. Uvidíte, jak budete rádi rozsvěcet a zhasínat. A jednou si řeknete, že jste dobře udělali!

Víte, provizoria nejsou dobrá. Bývají nedokonalá a mají nepříjemný dopad na vzhled místností. To si uvědomte včas, než na nějaký budete zase chtít přistoupit.