Pokud je někdo vlastníkem nejrůznějšího typu vozidel nebo stavební techniky, nejednou má zdánlivě neřešitelný problém. A to ten, že mají jeho zaměstnanci nejednu příležitost přilepšit si nekalým způsobem na jeho účet. Vždyť kolik je tu jenom příležitostí, jak takovou techniku zneužít k soukromým účelům a jak si tu ukrást něco, co se dá zpeněžit nebo jinak výhodně využít!
kolona před městem
Řidič firemního vozidla už z titulu své funkce často zmizí z dohledu nadřízených, protože musí něco někam odvézt nebo naopak někde něco vyzvednout a dovézt, stavební stroje musí být tam, kde je jich zapotřebí, tedy na stavbách, které jsou často roztroušené po více než širokém okolí a nejednou i po celé zemi, a tak jsou vydány napospas pracovníkům i leckomu jinému.
A co zabrání řidiči v nějaké té černé jízdě, jíž si může přivydělat na zaměstnavatelův úkor? Co zabrání obsluze strojů v tom, aby s nimi zvládli i nějakou tu fušku, aby je kradli po částech nebo klidně i celé naráz? Co uchrání před krádežemi pohonné hmoty, které se hodí do firemní techniky stejně jako do soukromých aut zaměstnanců?
Odpověď je jednoduchá. ‚Zástupce majitele firmy‘ jménem RMC SYSTÉM, který umožňuje satelitní sledování veškeré zmíněné techniky. Ten totiž dokáže odhalit kdejakou nepravost. Nejen to, co už bylo zmíněno, ale klidně i to, kdy kdo přišel do práce a kdy se z ní ztratil, kdo kdy a jak pracoval a kdo se naopak flákal. Ví, kde se zrovna ten který vůz či stroj nachází a co se s ním děje.
hustá doprava
A nejenže to ví, ale virtuální formou to klidně i zatepla donese tomu, komu slouží. A majitel či jiná odpovědná osoba tak ví všechno, bez ohledu na to, jak daleko se od sledované techniky nachází. Může to vědět hned, ale může si to nechat i zaznamenat a podívat se na to, až bude čas, a může to využít pro blaho své i své firmy.
Protože je prakticky nemožné okrádat či podvádět někoho, kdo se neustále dívá a všechno tak ví.