Půjčka na cokoli – taková je americká nebankovní hypotéka! Od jiných úvěrů se liší v první řadě tím, že je bezúčelová, což znamená, ji můžete využít k libovolnému účelu bez omezení. Nemusíte tak dostát žádným povinnostem ohledně toho, jak smíte anebo spíše nesmíte získané peníze využít.
růžové prasátko

Je tedy jasné, že právě americká nebankovní hypotéka http://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/ může dát vašemu životu úplně jiný rozměr. Díky ní si můžete splnit svá velká životní přání, stejně jako splatit tíživé dluhy anebo si prostě ochránit soukromí. Nikomu totiž nebudete muset skládat účty z toho, jak jste s penězi naložili. Pokud tedy máte nějaký netradiční plán anebo se za své záměry z libovolného důvodu stydíte, nikdo se nedozví, co plánujete. Jedná se tedy zároveň také o půjčku, která dokonale ochrání vaše soukromí.
Takový typ půjčky je ovšem pro věřitele o něco více rizikový než úvěr, u kterého má vše pod kontrolou a je mu jasné, jak s penězi naložíte. Nelze se proto divit, že je u americké hypotéky vyžadováno ručení nemovitostí. K ručení si můžete zvolit libovolnou nemovitost, nikdo vám do toho mluvit nebude, ovšem měli byste mít vždy na paměti, že získat můžete úvěr do maximální výše sedmdesáti procent z její aktuální tržní hodnoty. Takže když chcete velkou hypotéku, zvolte hodnotnou nemovitost, a naopak. Vždyť ručit můžete klidně i garáží, zahradní chatou anebo třeba i družstevním bytem. Jednoznačně je tedy z čeho vybírat.
mince v komínkách a ve skleničce
A po ruce je zde i jedno vstřícné řešení pro všechny lidi, kteří mají potíže s dostatečnou bonitou anebo právě s ručením nemovitostí. Tito lidé si musí sehnat ochotného spoluručitele anebo vstřícného spoludlužníka, což jistě není snadné, nicméně každý z nás má šanci ve svém okolí někoho podobného najít.
Za půjčku, kterou můžete využít k libovolným záměrům, trocha té snahy jistě stojí!