Chcete-li odvézt malý i větší náklad, potřebujete přívěs, nebo závěsný vozík, koupili jste si karavan, abyste mohli odjet s přítelkyní, nebo s rodinou na dovolenou? Potom vždy potřebujete kvalitní tažné zařízení, které je určené právě pro vaše vozidlo.
Zakoupit dnes tažné zařízení, není žádný problém, ovšem orientovat se v široké nabídce všech prodejců na e-shopech není úplně hračka. Ani v kamenných prodejnách to nemusí být lepší. V nabídce jsou levnější i dražší typy a laik si s výběrem nemusí být vždy jistý.
vozík ilustrace

Proto vám radíme, abyste se vždy obrátili na odborníky. V naší nabídce naleznete několik set druhů homologovaných tažných zařízeních,u kterých vám garantujeme vynikající poměr mezi kvalitou a cenou. Nabízíme výroky té nejvyšší kvality, ale aby bylo toto příslušenství k dispozici opravdu všem řidičům, tak i nejlevnější tažná zařízení. S jejich výběrem, vám naši vyškolení pracovníci samozřejmě rádi a kvalitně poradí.
Doživotní záruka
Z naší nabídky vám rádi doporučujeme originálním tažným zařízením Auto-Hak. Auto-Hak je jedním z předních výrobců a distributorů tažných zařízení. Tato společnost má již více než 35 let zkušeností v jejich výrobě. V nabídce společnosti se nachází více než 1500 druhů kvalitních tažných zařízení s potřebnou evropskou homologací E20-55R01 nebo e20*94/20*. Auto-Hak nabízí své výrobky v osmnácti zemích Evropské unie, její tažná zařízení se prodávají i v Rusku, Bělorusku, na Ukrajině, v Turecku, Izraeli, Austrálii nebo Jižní Koreji.
karavan

Jednoduše nainstalujte a používejte!
Instalace pevného tažné zařízení Auto-Hak je velice jednoduchá a není třeba žádného servisního zásahu.Tažné zařízení snadno na váš automobil upevníte pomocí šroubů a můžete jej hned využívat. V kompletním balíčku naleznete tažné zařízení, spojovací materiál, návod k montáži a typový list. Pro správnou funkčnost je třeba, aby vozidlo mělo odpovídající elektroinstalaci, kterou je ovšem možné dokoupit. Pokud si však na instalaci tažného zařízení sami netroufnete, obraťte se na nás a mi vám odbornou instalaci rádi zajistíme.