Plisované sukně

V 70. letech minulého století letěly plisované sukně. Málo, koho by napadlo, že se zase vrátí do módy, ale je to tak! I letos jsou v módě a každá žena by takový jeden módní kousek prostě měla mít i v letošním roce ve svém šatníku.
blondýna v korzetu
Ptáte se proč, proč právě tento módní kousek vám nesmí chybět?
Plisované sukně jsou nejen IN, ale jsou také pohodlné. A jejich pohodlnost jen podporuje to, že se dají kombinovat podle aktuálních módních trendů prakticky k čemukoliv, dají se totiž kombinovat opravdu všemožně.
Jarní volba číslo jedna jsou tedy plisované sukně. Jak je nosit?
•        Jednou z variant je, že k sukni vezmete halenku a lodičky s vysokým podpatkem. Pak tedy můžete rovnou vyrazit na party, kde jistě v takovém modelu zazáříte.
•        Druhou variantou je, že si k sukni vezmete tenisky, džínovou bundu a vyrazíte třeba do parku na procházku nebo na běžné nákupy.
Tuto část oděvu byste tedy mohla nosit při jakékoli příležitosti. Jen si musíte vždy pohlídat, abyste skutečně zvolila správný svršek, protože není třeba, abyste si zbytečně díky této sukni přidávala kila. A pokud si opravdu neoblečete úzké triko či svetřík nebo crop-top, můžete se spolehnout, že se tak stane.

Vrstvení šperků

Doplňky jednotlivých modelů by se neměly rozhodně podceňovat. Ať už se jedná o šperky nebo kabelku, vždy bychom se každým tímto detailem měli zabývat, protože dokončí celkový vzhled našeho modelu. Letošní rok je in vrstvení a kombinování šperků. Pokud tedy nemáte příliš mnoho fantazie nebo odvahy, co se oblékání týče a máte ráda jednoduchý styl, určitě se vám bude zamlouvat, že můžete popustit uzdu fantazie v kombinování náramků, náhrdelníků, řetízků, prstenů a náušnic.
zamyšlená holka
Díky tomu, že je možné kombinovat prakticky jakýkoli šperk s jakýmkoli, může si každá žena vytvořit svůj originální a jedinečný styl. Vše je povoleno. Kombinace různých materiálů i stylů je přímo žádoucí. Pokud se pro vrstvení rozhodnete, myslete na to, že by vždy na vaší ruce měly být tedy minimálně čtyři náramky.