Sjednáváte si úvěr a čekáte, až vám peníze přijdou? Připadá vám zbytečně složité a náročné vyřizování v bance? V oblasti podnikatelských úvěrů mohou výhodné podmínky poskytnout i nebankovní společnosti. Hypotéka bez doložení příjmu nebankovni-hypoteka-cz.cz je forma podnikatelského úvěru s dlouhou dobou splatnosti a nízkou úrokovou sazbou. Vhodná pro všechny podnikatele, začínající firmy, dlouhodobé provozovny i velké firmy.

České peníze, dvoustovka, dvě stovky, pětistovka a drobné tři dvacetikoruny a dvě deseti koruny a dvě pětikoruny na bílém stole.

  1. Ručení nemovitostí

U podnikatelských úvěrů se ručí nemovitostí. Může se jednat o jakoukoliv nemovitost na území ČR.

  1. Na co peníze můžeme použít?

Vložíme vám do rukou úvěr, se kterým budete moci platit a hradit veškeré výdaje spojené s podnikáním. Ať už se bude jednat o koupi zařízení, nemovitostí, vybavení, řešení výdajů, placení faktur, sloučení půjček nebo třeba o vyplacení dluhů a exekucí.

Jednodušší systém pro zaneprázdněné podnikatele

Sféra podnikatelů je velice rozsáhlá. Máme zde malé i větší firmy až po nadnárodní korporace. Někteří začínají a chtějí na trhu podnikání prorazit, jiní mají firmu zajetou již pěkných pár let nebo i desetiletí. Ať jste velká či malá firma, soukromá podnikající osoba či nadnárodní společnost, vždy si můžete sjednat podnikatelský úvěr bez zbytečného protahování. Chápeme, že podnikatelé jsou často velice zaneprázdněni, proto jsme se snažili celý systém co nejvíce zjednodušit. Najdete zde pouze rychlou online žádost, kterou vyplníte, a na jejím základě vám zpracujeme nabídku přímo na míru.

eurovka 10 a na ní je kalkulačka

A jak je to s dalšími podmínkami?
Podnikatelé se často ptají ještě na další významné podmínky. Zejména se jedná o registry. Pokud totiž máte záznam, v klasické bance vás mohou odmítnout. Naše společnost toleruje záznamy v registrech. Do registrů nenahlížíme. Úvěr můžete získat i se záznamem.
Nevadí ani nízký příjem klienta nebo nízké daňové přiznání. Úvěr i přesto sjednáme rychle a snadno. Oceníme vaši nemovitost, tato služba je dokonce zdarma a zajistíme výhodné podmínky, abyste dokázali splácet a to zejména v případě, že máte dluhy nebo exekuce. Ani tyto velké problémy nejsou překážkou k získání úvěru.