Jak už to tak bývá, tak ráno při odchodu do práce člověk zpravidla velice spěchá. Ať už se děje cokoli, a ať už se snažíte sebevíc, tak vám nakonec vždy nějaká ta potřebná minutka schází. A vždy se přitom ještě navíc něco semele, právě v době, kdy to nejméně potřebujete. Například to, že zjistíte, že váš mobilní telefon je na hraně vybití, a pokud s tím rychle něco neuděláte, tak s ním daný den nemůžete počítat.

technologie

Takové zjištění je vždy velice nemilé a má v zásadě jen jedno jediné řešení. Tím je, hodit do svého zavazadla velice rychle ten správný nabíjecí kabel k danému telefonu a vyrazit do práce. Jenže tak jednoduchý úkon se může až nepříjemně složitě zkomplikovat. Třeba tím, že takových šňůr od nabíječek máte doma hned několik, protože většina lidí už si s jediným mobilem nevystačí, a tyto šňůry bývají, jak jinak než pořádně zamotané.

Takže co s tím? Můžete je rychle a zoufale začít rozplétat, ovšem počítejte s tím, že čím rychleji a intenzivněji to budete provádět, tím pomaleji vám to půjde, anebo zkrátka můžete okamžitě popadnout celé klubko, hodit ho to pracovní tašky a vyrazit s ním do práce.

univerzální kabel

Jenže, další zádrhel je tady. V tom klubku nemusí být zdaleka pouze ta nabíjecí zařízení, která používáte vy, ale třeba i ta, která používá vaše manželka anebo někdo jiný z rodiny. A co když i oni je budou v daný den potřebovat?
Jak je vidět, tak zdánlivě nevinný problém s věčně zamotanými šňůrami od telefonu může člověku pořádně komplikovat život, a to ne výjimečně, ale pravidelně. Ovšem celá tato věc má snadné řešení, jak se zamotanými šňůrami zatočit jednou provždy. Zkrátka si pořiďte jeden univerzální magnetický usb kabel k telefonu, který má vyměnitelné koncovky https://www.mobilton.cz/, a bude po starostech. Se zamotanými šňůrami už nikdy bojovat nebudete.