U nássi můžete vybrat z několika modulů finančního účetnictví. Nabízíme základní modul, který je otevřený položkami a také s upomínkováním. Dále nabízíme rozšířený finanční účetnictví, které zahrnuje účtování v jiné měně, než je Česká koruna a další rozšíření nabízí takové finanční účetnictví, které nabízí dílčí a také konečnou fakturu. Samozřejmě všeje pod kontrolou došlých faktur.

účetnictví

Účetní software se bude hodit všem podnikatelům, kteří musí vést účetnictví, což je opravdu skoro každý podnikatel. Vše je uděláno v naprosto přehledném a dokonalém programu, který byl vynaleznut právě pro tyhle účely. Budete mít upomínky, které vám budou říkat, na co jste zapomněli aco byste měli v brzké době udělat. Vše si tam snadno sami navolíte. Díky tomu, že vám nabízíme tento program, už nikdy nebudete mít problém s papírováním. Dříve, když se používaly papírové faktury, byl v tom nepořádek,a když přišla kontrola, tak ne vždycky všichni naši všechno tam, kam to dali.

Tomuhle snadno zabráníte tím, že si pořídíte právě software, který bude v počítači. Nejen, že ušetříte peníze za tisk, papírya za tiskárnu, ale také ušetříte i životní prostředí, protože nebudete spotřebovávattolik papírů. Jedna věc je jasná. Určitě to bude přehlednější a pro vás mnohem snazší.Finanční účetnictví vedené v počítači se vyplatí.

úspěch

Kontrola faktur

Díky softwaru můžete snadno evidovat příchozí faktury a také je můžete správně přiřadit k několika pracovníkům a postoupit dál vše bude automaticky zaevidováno. Jakmile se schválí a uvolní přístup tím správným pracovníkem, dojde k tomu, že se faktury zaúčtují do BMD systému, a budou archivovány a připraveny k tomu, abyste to kdykoliv mohli zkontrolovat. Skvělá věc na tom je ta, že si můžete kdykoliv stav došlých faktur zkontrolovat a budete mít tak přehled. Zaujal vás náš produkt? Jestliže ano, Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, máme tu pro vás připravenou speciální zákaznickou linku, na kterou se nám můžete dovolat a můžete s námi všechno vyřešit telefonicky.