Kabelka je mnohdy doslova všechno, co žena má v životě, nastřádáno do jedné malinké tašky. Kabelky jsou naše nejvěčnější společnice, proto je samozřejmé, že si musíme vybrat právě tu, která bude mít v našem srdci to správné místo. Musí být v poměru mezi tím, jaký máme styl, jaká se nám hodí k našemu oblečení, stylu a módním doplňkům, ale také s tím, k čemu a kam ji potřebujeme. Těžko si vezmeme do divadla stejnou kabelku jako na disko party nebo tutéž kabelku na maturitní večírek jako na přednášku na univerzitu.

Musí mít styl
Abychom si vybraly správnou kabelku, musíme vždy vědět, k čemu ji potřebujeme, na jaké příležitosti se bude hodit a k jakému outfitu si ji dokážeme vzít. Žádná nudná černá nebo bílá barva, letošní podzim přeje barvám a experimentům, takže se jich nebojte. Letošní podzim ne nese ve výrazných stylech, v luxusu barevných a velmi kvalitních materiálů a samozřejmě trhu dominují neobvyklé tvary.

· Starorůžová
Světlounké tóny od perleťové růžové přes dětskou nebo krémově růžovou až po starorůžovou. Tato barva se hodí pro elegantní kabelky nejlépe menšího rozsahu, které si vezmete k elegantnímu outfitu do vyšší společnosti. Jedná se o sladkou barvičku, a pokud si na ni netroufáte, vyzkoušejte starorůžové odstíny. Jsou elegantní a nestárnoucí.

· Kabely
Čím větší, tím více se toho do nich vleze. Ideální do práce, do fitka nebo na univerzitu, schováte do nich knihy, laptop, lahev s vodou i náhradní svetr najednou. Jsou to skvělé a funkční společnice, navíc velmi moderní. Dlouhé popruhy jsou out, kabelky se nosí v ruce nebo na lokti – je to ideální a elegantní. A barvy? Nebojte se výrazného vzoru, nebo dokonce
motivu. Preferujte kůži, protože vám déle vydrží.

· Batůžky a pytlíčky
Taška na záda připomínající stahovací pytlíček? To je trend letošního podzimu, který vychytejte. Zaujmou tvarem, motivy i zpracováním a mohou být pohodlnější, pokud vás čeká přes den mnoho pochůzek. Hodí se hlavně pro sportovnější typy elegance, ale nebojte se batůžku, ani pokud si potrpíte na eleganci. Oceníte je hlavně při pohybu ve velkoměstě.