Těšíte se na zimní dovolenou do teplých krajin, ale bojíte se, že přes zimu a hlavně vánoční svátky, které většinou bývají spojené s mírným příbytkem váhy, malinko přiberete a budete chtít toto kilo nebo dvě navíc schovat? Nebojte se, není nic jednoduššího než si opatřit několik správných kousků oblečení, které spolehlivě zakryjí místa, která potřebujete schovat. Je přirozené, že na pláži budete muset ukázat trochu víc než jenom dlaně a tvář, proto přinášíme několik triků, jak se cítit mladší, hezky a sebevědomě i v tomto období.

1. Zvonové rukávy
Pokud vás trápí, že nemáte vysportované ruce, trochu vám visí svaly a vy si proto nemůžete dovolit hodit ven v tílku nebo jenom v plavkách či tričku na uzounká ramínka, pořiďte si halenku se zvonovým rukávem, které jistě znáte ze sedmdesátých let. Rozšířený rukáv zakryje, co potřebujete vidět, a navíc se jedná o módní doplněk, kterým zaujmete. Pokud máte silnější paže, nebojte se vyzkoušet právě tento střih halenky nebo trička.

2. Etno kalhoty ve stylu hippies
Ze stejné doby znáte určitě volné látkové kalhoty rozšířeného stylu, který vám bude sedět, pokud jste korpulentnější postavy. Nebojte se je kombinovat s boty na podpatku, dodá to vaší postavě tvar a navíc nohy optiky prodloužíte. Pokud máte větší zadeček, schováte ho pomocí rovných střihů kalhot. Jestliže nejste sukňový typ, nevadí, etno kalhoty, vám poslouží úplně skvěle. Kalhotová sukně je také velmi dobrým trendem. Nezapomeňte upozornit na štíhlý pas.

3. Plavky
Pokud se necítíte ukazovat více kůže než je nutně třeba, můžete vyzkoušet jednodílné plavky. Stahovací model pro vás bude ideální. Vytvaruje vás pas a jistě také upozorní na prsa, zatímco stáhne bříško a šikovným vzorem odvede pozornost.

4. Klínové boty
Horké počasí v exotických krajích je na ně jako dělané, navíc vždy lichotí vaší postavě.