Chystáte se na zimní dovolenou do exotiky, nebo chodíte poměrně pravidelně plavat jenom na městský bazén nebo do jednoho z krytých aquaparků? Jsou teď v obchodech výprodeje plavek a vy si chcete jedny koupit na další sezonu? Zajímalo by vás, co si o nejrůznějších typech plavecké módy myslí muži? A co mají raději ženy? Zeptali jsme se.

Přilákat pozornost
Pokud se nehodláte v plavkách pouze koupat, ale doufáte, že potěšíte nějaké to mužské oko, jistě vás zajímá, jaké typy plavek muži preferují a co se jim na ženách líbí nejvíce. Pokud chcete pouze chytat bronz, nejspíš se zaměříte na co nejmenší plavky bez ramínek, které by dovolily přirozeně opálit co nejvíce vaší pokožky bez přerušení, ale i přesto byste se mohyl podívat na výsledky našeho dotazování.

·         Barvy a vzory
Zajímavé je, že muži i ženy se v tomto shodují. Největší zájem je o plavky černé nebo kombinace s černou barvou. Ženám lichotí barevné vzorované vršky, které upoutají pozornost a jsou líbivé. Spodní díl plavek by ale měl být jednobarevný a tmavý, nejlépe černý. Proto je u nás tak populární kupovat spodní díl plavek zvlášť od toho horního – dovoluje to ženám vytvářet nejrůznější kombinace. Právě kombinování je v tuzemsku velice populární.

Jaké barvy letí?


1.       Černá
2.       Vzorování a kombinace
3.       Modrá
4.       Růžová
5.       Červená
6.       Korálová
7.       Zelená
8.       Krémová
9.       Tmavě modrá
10.   Fialová 
Co si myslí muži a co zase ženy?
Těm jsou upřímně barevné kombinace ukradené. Barvy a vzorování je vůbec nezajímají, jediné, čeho si všimnou, je zajímavý střih, který odhaluje většinou víc, než zakrývá. Ale kdyby si měli vybrat mezi květinovými vzory nebo námořnickým stylem, určitě by volili námořnický.

·         Ženy se snaží zahalit nedokonalosti
Zatímco ženy si vybírají v osmdesáti procentech případů takové plavky, které skryjí nedostatky jejich kůže, pleti nebo přebytečná kila, muži volí sexy střihy. Jestli je žena dokonale štíhlá nebo ne vždy převáží to, jak se daná žena v plavkách cítí a jaké rysy pomocí střihu plavek zdůrazňuje.