Neplatí to jen o automobilech. Pokud chceme, aby nám nové věci vydržely dlouho, péče o ně je nezbytná. Pravidelná kontrola osobních automobilů by měla být samozřejmostí. Samozřejmě to neplatí jen o kontrole světel či plnosti kol. Pokud pravidelně nekontrolujeme kapaliny v motoru, snadno se tak může naše auto poškodit. A to si žádný majitel vozu nepřeje. Pokud dáváte své auto pravidelně do servisu, nemusíte si s doplňováním kapalin dělat hlavu. Servis se vám o doplnění kapalin postará. Pokud si však chcete hlídat stav kapalin sami, náš obchod je tu právě pro vás. Pokud jste si ještě nenašli spolehlivého prodejce, který vám nabídne vysokou kvalitu za přiměřenou cenu, rádi bychom vám představili náš obchod, který se zaměřuje právě na tuto oblast.

Na co se zaměřujeme

V našem obchodě se zaměřujeme především na oleje a maziva do automobilů. Nakoupí si u nás jak jednotlivý majitelé osobních automobilů, tak také velkoobchody. Pokud tedy podnikáte v oblasti obchodu, autodopravy či zemědělství, můžete si u nás doplnit zásoby. Zaručujeme vám pouze kvalitní oleje a maziva. Produkty, které prodáváme, pečlivě prověřujeme, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout jen to nejlepší. Zaměřujeme se na prověřené výrobce. Jistě i vy znáte značky Klüber, Molykote, Mobil a další. Jedná se o celosvětově známé výrobce, kteří prodávají skutečně kvalitní oleje a maziva do automobilů. Jejich koupě vám zajistí spolehlivé fungování motoru ve vašem voze na mnoho let.

Všechny druhy

Najdete u nás všechny druhy olejů. Pokud sháníte motorový olej 15w40, jste u nás na správné adrese. Najdete u nás také další druhy olejů, jako je 10w40, 5w40 či 5w30. Naše oleje doporučujeme také majitelům nákladních vozů a dodávek. Náš obchod je tu pro všechny majitele automobilů, kteří hledají to nejlepší pro svůj vůz.