To je jiná, když můžete po příchodu domů z práce shodit svršky a hupsnout do bazénu, který je součástí Vašeho bydlení. Jinými slovy: hupsnete do vlastního bazénu u domu. Takového osvěžení se dostává málokomu.
A každý vidí jen to osvěžení, viďte? Dokonce jste možná se svou vodní plochou terčem závisti. Mnozí ale nevidí tu spoustu času a práce kolem provozu. A to bývá leckdy tak náročné.

Máte-li ale vše potřebné, pak taková údržba bazénu není zase tak náročná. Jenže to leze do peněz. I o čas Vás někdy bazén okrádá, viďte?
· To musíte mít, například teleskopickou tyč, abyste vyčistili vodní plochu od hmatatelných nečistot. Když jste zrovna v práci a zvedne se vítr. Na hladině vody se najde tolik listů a větviček, či jiného nepřijatelného smetí. No, tak se projdete po břehu bazénu se síťkou na konci tyče. Chvíli to potrvá. Co se dá dělat!
· Nebo se během dne najednou rozprší a Vaše vodní hladina je zčeřená a zanesená vším, co déšť z mraků přinese. Pak Vám nesmí chybět bazénová chemie, kterou bazén vyčistit musíte. Snad máte dostatečnou zásobu.
· A některá letní období jsou také tak úporně horká, že se nehne ani větvička. Voda, do které praží sluneční paprsky po celý den, může občas prorůstat řasami. Zprvu neviditelnými. A opět nastupují prostředky, kterými se musíte zbavit nežádoucích mikroorganismů. Tak to je.
Vy ale můžete snížit náklady na provoz bazénu!
Víte, že ušetříte hodně času a peněz, když si pořídíte ochranu vodní plochy po dobu nepříznivého počasí? Nebo když nehodláte vypouštět bazén v době jeho nepoužívání?
Takové úspory se nazývají krycí plachty na bazény! Nebudete tomu možná věřit, ale je to tak.

Jak je to možné?
Přikryjte svůj bazén kvalitní krycí plachtou na bazény a uvidíte sami!
· Listy a větvičky, které přinesou listí s větvičkami, zachytí plachta!
· Déšť může přinést z mraků cokoliv. Zachytí to plachta!
· Sluneční paprsky mohou vyzařovat sálavé horko, jakkoliv chce. Zachytí je plachta!
Už je Vám jasné, že uspoříte nejen za chemické prostředky pro úpravu vody, ale i čas, který byste museli věnovat každodennímu chození po březích bazénu. A to se Vám po vypětí v práci určitě nebude chtít!