Uspořádat si veselku pod širým nebem, to je výzva! Na takovou svatbu jistě nikdy nezapomenete, tím spíše, pokud se bude konat na místě, které máte rádi, takže se s ním pojí vaše vzpomínky. Ovšem častá otázka, která u takového rozhodnutí vždy nevyhnutelně musí padnout, zní, jak to udělat, aby vaši svatbu neohrozilo žádné počasí? Počasí je vrtkavé, to víme všichni moc dobře. A žádná nevěsta si nechce prohlížet svatební fotografie, na kterých je deštěm zmáčená od hlavy až k patě, má rozpitý make-up a zničený účes. A to je samozřejmě jen začátek, protože pokud plánujete také hostinu pod širým nebem, mohl by být výčet škod v případě nepřízně počasí ještě mnohem větší.

stan

Pokud tedy v místě konání vaší veselky není k dispozici žádné pevné zázemí v podobě prostorné kryté terasy anebo pergoly, kam byste se mohli v případě potřeby uchýlit, pak neváhejte a pořiďte si spolehlivý nůžkový stan.

Když si zvolíte opravdu kvalitní výrobek, tak si můžete být jisti tím, že vás v žádné situaci nenechá na holičkách, a to ani v případě, když bude ve váš velký den pršet jako z konve a foukat silný vítr. Party stany jsou k dispozici v širokém spektru rozměrů, od těch malých až po ty, které bez nejmenších obtíží pojmou všechny vaše svatební hosty na opulentní hostinu, klidně i s živou kapelou. Stačí si jen vybrat ten pravý, třeba s bělostným opláštěním a další potřebnou výzdobou.

pavilon

Kvalitní, pevná hliníková konstrukce poskytne celému stanu oporu, na kterou se budete moci spolehnout i v silném větru. Silná, nepromokavá polyesterová látka, která tvoří střechu a bočnice stanu nepropustí ani kapku. Hodit se vám jistě bude i možnost nastavitelné výšky stanu, a také praktické cestovní balení, díky kterému nůžkový stan snadno přepravíte na libovolné místo určení.
Díky spolehlivému nůžkovému stanu získáte jistotu, že vaše veselka proběhne v suchu, ať už bude libovolné počasí.