Je opravdu hodně žen, které si přejí být krásné a také dlouho mladé. Od toho právě existují kosmetická studia, kde vás vždycky připraví na to, aby jste byly krásné a cítily se lépe. Já sama navštěvuji kosmetičku a další kosmetická studia od svých dvacet pěti let, protože dříve jsem na to neměla čas. Tedy spíše měla jsem na to čas, ale vůbec by mě to nenapadlo chodit ke kosmetičce. Navíc jsem ještě neměla tolik peněz, abych peníze za krásu a sama za sebe utrácela. Jenomže později, když už jsem viděla na čele první vrásky, tak jsem si řekla, že je asi na čase už ze sebou něco dělat. Měla jsem zrovna tříletý vztah, který byl opravdu krásný, takže jsem si řekla, že už opravdu nastala chvíle, abych o sebe více pečovala a starala se také o své tělo a o pleť.

Pleť mám skvělou.

Moje kosmetička a také moje dermatoložka mi doporučila kolagen na pleť https://www.orcacollagen.cz/jak-funguje-kolagen/. Byla jsem překvapená, protože jsem ještě vůbec netušila, že zrovna já bych měla užívat kolagen na pleť. Myslela jsem si, že třeba dermatoložka mi doporučí některé krémy nebo séra, nebo pleťové vody, které bych měla používat. Tak, aby moje pleť byla vyhlazená a jemná a neměla vrásky a tak podobně. Samozřejmě, že také v kosmetickém studiu jsem se dozvěděla, že bych měla používat pleťovou masku a také kvalitní krémy, které právě minimalizují vrásky. Ale také mi moje kosmetická poradkyně doporučila kolagen na pleť. Byla jsem překvapená, protože už i dermatoložka mi řekla, že kolagen na pleť bude pro mě nejvíce ideální.

Mám plno kosmetiky.

Největší výhoda kolagenu na pleť je, že může být hovězí kolagen a nebo také mořský kolagen. Nejčastěji se dělá z tresek. Je perfektní, protože díky kolagenu na pleť bude vaše pleť nejenom jemná na dotek, ale bude také pružná a vaše nehty a vlasy vám také poděkují. Kolagen na pleť bude perfektní i pro vaše klouby a šlachy, protože díky kolagenu vaše šlachy jsou pružné a také nejsou tak opotřebované. Kolagen je opravdu důležitý a v těle se normálně vyskytuje, ale postupem času a zvyšováním věku se kolagen z těla bohužel vytrácí a jde to vidět na naší kůži.