Život v rodinném domě je častokrát lepší než život v bytě. Máte především více soukromí a možností si dělat co chcete. To je hlavní důvod proč tolik lidí touží po domě namísto po bytě. U většiny lidí končí sen o vlastním domě problémem s hypotékou, protože získat ji v dnešní době není jednoduché. Banky zpřísnily podmínky pro jejich schvalování, a celá řada lidí tak paradoxně musí platit ještě vyšší nájem, než by platili hypotéku. Jestli ale mate vyřešenou finanční stránku, můžete začít řešit stavbu domu.

nový dům

Někteří lidé se toho nebojí https://xman.idnes.cz/ a začínají si stavět dům svépomocí. Tuto cestu volí především kvůli tomu, že očekávají že ušetří. A většinou tomu tak je, jenže ušetřené peníze je stojí spoustu času. Do stavby domu se často pouští i lidé, kteří dosud nedrželi ani cihlu v ruce, a tak se musí všechny práce učit. Kdo nemá partu přátel která s ním bude trávit veškerý volný čas stavebními pracemi, musí počítat s tím, že se mu stavba domu protáhne na několik měsíců, a někdy dokonce až let. Což nebude nic pro vás, pokud potřebujete bydlet rychle.

Ideální je stavba na klíč
Stavba na klíč znamená, že si vyberete typový projekt a firma vám dům postaví přesně tak jak vypadá v projektu. I my nabízíme stavbu domů na klíč. Prohlédněte si naše dřevostavby – katalog Enerdomy.cz
najdete na našem webu. Dřevostavby si vybírají lidé, kteří potřebují bydlet rychle, jelikož montáž dřevostavby je rychlá, takže můžete bydlet v řádu týdnů. I pro nadšence do zděných domů máme pestrou nabídku moderních domů. Všechny naše projekty stavíme v obou variantách.

stavba domu

Naše domy jsou cenově dostupné, a nejlevnější z nich stojí 3 miliony korun. Za tuto cenu vám dnes spousta firem kompletně dům nenabídne. Podívejte se na hotové domy, kde už klienti bydlí, a vyberte si typový projekt, který vám můžeme upravit podle vašich požadavků.