Zajdete si občas rádi na něco dobrého? Ne každý je fanoušek pečení dezertů, aby si mohl dát něco dobrého ke kávě, nebo aby měl člověk čím pohostit návštěvu. Pro všechny případy je vždycky dobré vědět, kde najdete dobrou kavárnu nebo cukrárnu, kde najdete ty nejlepší dezerty a zákusky. Pokud bydlíte v Hradci Králové, nebo tudy občas někdy projíždíte, určitě se někdy posaďte do křesla v naší cukrárně. Čeká na vás jedinečná cukrárna v Hradci Králové. Má jedinečný a nezaměnitelný design plný různých růží, po kterých má i svůj název – Pink roses.

růžový dort

Kromě krásného a moderního designu cukrárny vás čeká široká nabídka zákusků, dortů, dezertů a nápojů. Z naší nabídky si vybere každý, protože se snažíme vyrábět takové zákusky a nabízet co nejširší sortiment, aby se při výběru nikdo nemusel omezovat a každý si našel to svoje. Co dobrého u nás najdete?

růžové makronky

V naší cukrárně nenajdete nic než kvalitní a poctivé suroviny. Nepoužíváme náhražky, což je na chuti našich výrobků opravdu znát. Máme stálou nabídku, kterou pravidelně obměňujeme, a rádi připravujeme dezerty pro zákazníky na objednávku. Na našich sociálních sítích si můžete prohlédnout, co u nás najdete. Zaručujeme vám čerstvost, kvalitu a vynikající chuť. Naše dezerty si zamilujete a vždycky se na ně budete těšit. Dezert bez práce vždycky potěší.
Přijďte si k nám vychutnat vynikající dezerty, které možná ještě neznáte. U nás najdete jak klasiku, tak moderní sladkosti, které vám prozáří den. Spolu s vynikající kávou si u nás užijete chvíle pohody po těžkém dni, nebo si u nás vychutnáte chvíle pohody. Návštěva naší cukrárny je vždycky sázka na jistotu, lidé se k nám rádi vrací právě z důvodu prostředí a hlavně vynikajících zákusků.