Často se setkáváme s názorem, že muži nemají rádi dárky. Respektive je neradi dostávají, protože si nedovedou příliš poradit s city, které předání dárků obvykle provázejí. I přesto je ale určitě nemůžeme vynechat z okruhu našich obdarovávaných blízkých, zejména v případě že jedná odárek pro tatínka, tedy hlavu rodiny! Pokud už selhaly všechny vaše plány a návrhy na různé typy dárku, přicházíme s nabídkou vtipně řešené dřevěné bedny, jejíž součástí je nezbytné páčidlo, kterým si oslavenec bednu sám, ale za vydatné podpory rodiny otevře.
Rodinná oslava v zahradním stanu
V bednách, které nabízíme v našem obchodě, najdete sortiment produktů, jež uspokojí i ta nejskrytější přání vašeho tatínka. Tedy alespoň po smyslové stránce, zejména v oblasti chutí a vůní jsme si jisti výběrem všeho co miluje pravý chlap! Vyberte svému otci truhlu plnou dobrot ze zvěřiny, salámů, piva, whisky, pálenky, rumu a dalších lahůdek, kterým jen tak nelze odolat. Nabízíme i varianty beden pro rybáře, kafaře, a milovníky kvalitního vína. Překvapit můžete i věnováním malého domácího pivovaru s veškerými potřebnými ingrediencemi a návodem, jak si vyrobit vlastní skvělé pivko. Velmi originální pozorností jsou i betonové cihly v jejichž útrobách se ukrývají dárkové karty. Součástí zlaté, nebo klasické šedé cihly je i kladívko, umožňující snadnější přístup ke kartě, s jejíž pomocí lze zakoupit produkty v našich partnerských e-shopech zaměřených na sport, zahradu, zdravou výživu, módu a další sekce, kde si jistě každý muž vybere ten svůj vysněný dárek.
Starší muž v brýlích s čepicí na hlavě
Nedejte na výmluvy, že váš otec žádný dárek nepotřebuje a připravte mu pořádné překvapení k jeho narozeninám.
Potěšte svého tatínka dárkem, který ho vezme za srdce. Vyberte si v klidu domácího prostředí ten nejlepší dárek z našeho obchodu s doručením zdarma již do druhého dne od vaší objednávky.