Lžička


Spočívá v tom, že oba dva leží na lůžku na boku, muž proniká zezadu. Ona si může trochu pomáhat drážděním klitorisu, má volné ruce a jde to snadno. Muž partnerce laská hýždě, boky, bříško s pupíkem, prsy, oba se mohou snadno líbat na ústa. Tato poloha je mezi ženami jednou z nejoblíbenějších, penis je totiž v takovém úhlu, kdy snadno dojde k ženskému orgasmu, častokrát sladěnému s tím mužským.
tvar srdce.jpg


Lotosový květ


Oblíbená zejména pro ženy, ale i muži brzy zjistí, že jsou si v tomto okamžiku s partnerkou blíž, než kdy jindy. Lotosový květ připomíná tanec, mimochodem, nezávazný tanec na plese s „cizí ženou“ je také častokrát považován za intimnější projev, než docela cílené flirtování v kavárně, kdy se dotyčný snaží nějakou dívku „sbalit“.
návrh k sňatku.jpg


Poloha spočívá v tom, že muž sedí na měkké pohodlné podložce (uprostřed lůžka), a má nohy zkřížené před sebou. Žena se posadí na jeho vztyčený penis a oba jsou tváří v tvář přitisknuti k sobě. Vzájemně se objímají, tempo je pomalé, něžné a romantické. Lotosový květ je typický pro milenecké páry, které preferují láskyplný vztah, s něčím takovým se stěží setkáte v night clubech, nebo v pornografických produkcích.


Protisměr


Každou ženu a dívku vzrušuje, jestliže do ní partner proniká zezadu z hlediska anatomie, pouze je to poněkud neosobní projev. V poloze „protisměr“ však nabírá situace zajímavé obrátky. Dívka sedí rozkročmo na partnerovi obráceně hlavou k jeho nohám, a pokud hodláte dosáhnout velmi výrazného orgasmu, laskejte jeden druhého jemně na chodidlech. Tření chodidel, zejména paty, v tom nejlepším, dělá divy. Obecně se doporučuje poloha „na koníčka“ ženám, které dráždí hluboké pronikání penisu do pochvy, a to tak, aby tomu samy udávaly tempo. Na „divokou jízdu“ ovšem nejsou někteří muži připraveni a často vyvrcholí předčasně.
očekávání potomka.jpg


Misionář s nohama nad hlavou


Vyžaduje pružné tělo a trochu tréninku, partnerka totiž v leže na zádech natahuje nohy až za hlavu. Tím se ovšem otevírá neuvěřitelné rozkoši. V této poloze se zvedá pánev vysoko, penis proniká, co nejhlouběji to jde. A kromě líbání na ústa je velice vzrušující pro ženu laskání vnitřních stran stehen, lýtek, podkoleních jamek, kotníků a chodidel. Některé ženy přímo rozpaluje, když jim partner cucá prsty u nohou a vzhledem k tomu, že chodidla jsou plná citlivých nervových zakončení, orgasmy bývají pro ženy v tomto ohledu velice bouřlivé.