I když je každodenní péče opravdu pečlivá, intenzivní a pravidelná, bohužel to není ve starání se o náš chrup dostačující. Ať chceme, nebo ne, naše zuby potřebují daleko více, než si myslíme, nebo než jsme schopní si připustit. Potřebují zásah, který již v dnešní době není ničím nadstandardním! Každý kdo chce mít krásný a zářivý úsměv, volí další možnosti k jeho zajištění a udržení. Otázkou zůstává, kde? Kde najít toho pravého o odborníka? Dentální hygiena liberec, je místo kde ví, jak kvalitní starost o chrup vypadá. Pokud má být zákrok kompletní, je potřeba podstoupit postupné kroky, bez kterých to prostě a jednoduše nepůjde.
dentální hygiena
· Vyšetření stavu dásní a celkového chrupu, identifikace závad a návrh na odstranění
· Vytvoření osobní anamnézy pro další využití
· Odstranění zubního kamene speciálním přístrojem
· Dokážeme odstranit i pigment, nebo zubní plak
· Vyleštění zubů speciálním přípravkem pro dokonalou ochranu prasklin
· Péče o stoličky, nebo mezizubní prostory
· Ošetření chrupu speciálními přípravky
· Poradenství v oblasti samotného čištění, v používání pomůcek a mezizubních kartáčků
Sami vidíte, že vlastními silami byste dokonalou hygienu jen těžko zvládli. Obraťte se kdykoli na odborníky, co mají léta praxe a zkušeností. Nenechte vše osudu a včas se objednejte! Vaše zuby vám budou vděčné! Prodloužíte, oddálíte, nebo dokonce předejdete problémům, které čekají každého, kdo se pečlivě o chrup nestará. A to vy přeci nejste, že?
péče o chrup
Seznamte se na našich stránkách podrobně s nabídkou a nad ničím zbytečně neváhejte. Je čas na změnu a to kompletní! Co stačilo doposud, možná fungovalo, ale je jistota, že to vydrží? Nepodceňujte možná rizika a snažte se je předcházet. Za klidné noci a dny bez bolestí to určitě stojí! Kvalitní péče za rozumné ceny je přesně ta nabídka, kterou potřebujete. Neinvestujte do pomíjivých věcí, investujte do toho nejcennějšího, do zdraví.