Požádal Vás přítel o ruku a VY jste řekla ANO? V tom případě Vás ještě jedno ANO čeká a to až na svatbě. Právě do té doby máte čas na všechny přípravy. Bude toho jistě hodně, co bude potřeba zařídit, vymyslet a pro co se rozhodnout. Květiny, barvy, styl, ale také vizáž, účes, šaty, místo, pozvánky, menu, catering, veškeré dodávky, termín a mnoho a mnoho dalšího.

velký třípatrový dort ozdobený krémovými orchidejemi a růžemi, vše v krémové barvě, právě jej novomanželé krájí

Svatba na klíč znamená méně starostí. Už žádné zbytečné zařizování a plná hlava úkolů. Svatba na klíč, to je jenom úsměv, dobrá nálada a pohoda. Vašim úkolem bude pouze si vybrat z toho, co Vám dáme k dispozici. Můžete si říct, kde byste chtěli svatbu mít, o jaký druh by se mělo jednat, jakou barvu a styl a našim úkolem bude vše zařídit a naplánovat. Zajišťujeme od A do Z kompletní potřeby pro nevěsty a ženichy. Budeme s Vámi klidně i po celou dobu obřadu. Nepotřebujete žádné další „pomocné ruce“.

Zajistíme místo, termín, obřad, domluvu s matrikářkou, veškeré podklady, informace, administrativu, naplánujeme den, vytvoříme menu, zajistíme catering, hudbu, zábavu, DJ, kapelu, postaráme se o hosty, výzdobu, naplánujeme návštěvy salónů, vizážistky i kadeřnice.
svatební hostina, nevěsta sedí u stolu, jde vidět ruka, která drží nápis bridge, dále je tam talíř, příbory, svíčka, sklenice a další věci

Vše ladíme s typologií Vaší osobnosti

Jakmile sdělíte základní představy a požadavky, snažíme se Vám vše přizpůsobit tedy ušít „na míru“.

1) Každý si přeje na tento velký a významný den vzpomínat v hezkém. Proto jsme zde my, abychom vše usnadnili a VY si mohli Váš den náležitě užít.

2) Každá svatba je výjimečná, stejně tak jako je každý člověk výjimečný, proto se snažíme přizpůsobit vše přímo na míru Vašemu přání a Vaší typologii. Neděláme stejné věci, vždy jsme originální!

3) Pro každého máme osobní přístup. Nebojte se sdělit nám veškerá přání. Se vším si poradíme.

4) Snažíme se o to, aby celý den proběhl úspěšně, bez zádrhelů, aby vše bylo sladěné k dokonalosti.

5) Vytvořit perfektní svatbu je pro nás posláním, proto je omezený roční počet svateb, kterým se věnujeme.