Pokud chcete mít krásnou svatbu, pak se jistě snažíte mít ji co nejdokonalejší. Na svatbě si všimnete každé nedokonalosti, špatně dekorovaných stolů, nevkusných šatů, špatné hudby… Každá svatba je krásná a originální, ať už je v jakémkoli stylu. Dnes se zaměříme na výzdobu svatebního stolu, který dělá velký dojem na většině svateb. Co všechno na stůl patří a jak tím uděláte dojem?

svatební stůl

  1. Zasedací pořádek

Zasedací pořádek si musíte dát dohromady předem, na místě je ale nutné mít na jednotlivých místech pro hosty jmenovky, které jim ukážou, kde sedí. I jmenovky mohou být originální a sedět ke stylu celé svatby. Nemusí jít jen o papírky, na kterých je načmárané jméno. Krásné jsou třeba cupcakes, které mají zápich se jménem svatebčana. Pokud chcete být hodně originální, pak musíte zapojit fantazii a nažhavit dráty, konkrétně ty od internetu. Najdete spoustu inspirace na opravdu krásné jmenovky pro hosty.

  1. Celkový dojem

Dekorace na stole by neměly být každý pes, jiná ves ale měly by spolu ladit jak barevně tak stylem. Na stoly připravte takové dekorace, které k sobě budou ladit a nebudou působit kýčovitě. Skvěle vypadají třeba stoly, které jsou pouze ozdobené organzou a je na nich efektně nachystané cukroví. Třeba košíčky na cukroví goldpress.cz udělají parádu na každé svatbě. A mají velkou výhodu. Můžete mít vlastní potisk, který může být opravdu originální, takže může obsahovat třeba vaši fotografii, nebo vzkaz pro hosty. Navíc vám odpadne i starost o dostatek talířů, košíčky se prostě zrecyklují a máte hotovo.

svatební dort

K barvám stolu samozřejmě slaďte i potahy židlí, popřípadě mašlí na židlích. Ve stejných barvách by také mel být provedený i dort, který se bude krájet.
Ať se rozhodnete pro jakoukoli variantu svatební výzdoby na stoly, vždycky se snažte o jednoduchost a vyhněte se kýčovitým ozdobám, které by na stole akorát zavazely.