Překrásné prostředí jižní Moravy vám nabízí luxusní odpočinek a dokonalý relax jen několik metrů od pohádkově krásného zámku Lednice. Náš čtyřhvězdičkový wellness hotel lednice https://lednice.galant.cz/wellness vám nabízí nezapomenutelný zážitek v moderním prostředí a s vybavením pro dokonalé chvíle relaxace.
masáž obličeje
Nabízíme tři druhy pokojů.
Pokoj standard:Příjemný zámecký styl, ale moderně vybavený. V posteli se budete cítit jako v bavlnce, protože ležet budete na ergonomických matracích, povlečení je ze 100 % bavlny a polštáře s antialergickou úpravou. Abyste byli naprosto spokojení, pokoj má wi-fi, trezor, satelitní TV, minibar a fén. Většina pokojů má samostatný balkon (o ten si musíte žádat) a příjemný výhled na slepé rameno řeky Dyje.
Pokoj Deluxe:Vhodný pro rodiny s dětmi nebo skupinku přátel. Pokoj má samostatnou ložnici a obývací pokoj. Vybavení je stejné jako u pokoje standard.
Rodinný pokoj: Vhodný pro rodiny s dětmi nebo skupinku přátel. I zde je samostatná ložnice a obývací pokoj. Vybavení je stejné jako u předchozích dvou typů.
Většina pokojů má pěkný výhled na slepé rameno řeky Dyje.
Ale ať si vyberete jakýkoliv pokoj, budete se nacházet v samém srdci Lednicko-valtického areálu.
éterické oleje
Pokud jste si odpočinuli pod rukama našich masérů a nabrali nové síly na procházku, můžete navštívit Lednický minaret, což je asi 62 m vysoká rozhledna. Nemusíte chodit daleko, je součástí Lednicko-valtického areálu. Stavěla se v letech 1797 – 1802. Stavba byla provedena na močálovitém měkkém podloží, a tak bylo k zajištění základu použito roštu a pilotů z dubového dřeva. Je vystavěna v maurském slohu a na její výzdobě se zřejmě podíleli i arabští umělci.
Pokud u nás budete v létě, máte zdarma vstup do hotelového bazénu. Vzhledem k velikosti 16 x 8 m, si můžete i dobře zaplavat. Hlídat vás bude vyškolený plavčík. Ručníky a župany zapůjčíme zdarma.