Přemýšlíte nad tím, že byste si konečně pořídili kvalitní pouzdro na mobil? Tento ochranný pomocník je velmi dobrou investicí, protože může efektivně ochránit váš mobilní telefon před mechanickým poškozením. Oceníte to zejména tehdy, pokud nosíte svůj mobil po kapsách, na volno v kabelce, při pádu nebo třeba při běžném denním používání, kdy na něj saháte s mastnýma rukama a tak podobně. Pouzdro Xiaomi Redmi 6 https://www.modnimobil.cz/xiaomi-redmi-6-obaly-kryty-pouzdra-1195 je zkrátka vhodnou investicí, pokud vám záleží na vašem zařízení.

obaly v regálu

Design, který si zamilujete
V současné době si můžete vybírat ze stovek nejrůznějších designů. Trh je pouzdry opravdu přesycen, tudíž nebude problémem najít takovou variantu, která vám bude připadat nejzajímavější a nejvíce se hodící. Spousta lidí si myslí, že obal na telefon potlačí jeho vzhled. Opak je však v tomto případě pravdou, pokud zvolíte vhodný obal, tak svému zařízení dodáte punc originality. Bude vyjadřovat vaši osobnost, to, co máte rádi a co se vám líbí. Jaké varianty jsou v dnešní době vůbec dostupné?

  • Pestré i pastelové barvy, bílou a černou počínaje, neonovými variantami konče
  • Potisky se zvířaty, pohádkovými postavami, památkami
  • Jednoduché motivy, geometrické tvary, různé symboly
  • Loga sportovních týmů, jména zpěváku a celebrit
  • Silikonové průhledné obaly bez potisku, které nechávají vyniknout design telefonu

mobil s hodinkami

Plast anebo silikon?
Otázkou zůstává, jestli si vybrat silikon anebo plast? Oba dva materiály mají své četné výhody, nevýhod naopak minimum. Pokud chcete, aby se vám mobil držel lépe a pohodlněji v ruce, silikon bude dobrou volbou. Jestliže naopak chcete silnější mechanickou ochranu, robustnější plast vám bude vyhovovat více. Oba materiály jsou však skvělým řešením, jde tedy spíše o osobní preference a o to, co upřednostňujete.