Získání hypotéky neboli úvěru může být někdy celkem problém. To ale platí pouze v případě, že máte nízkou bonitu a půjdete se svou žádostí do banky. Jestliže své pomyslné kroky nasměrujete k nebankovnímu poskytovateli, pak rozhodně neodejdete s prázdnou.

muž v obleku nabízí spořící modré prasátko

  • Díky tomu, že lze vše vyřídit internetovou cestou, nemusíte chodit na žádnou pobočku, ale docela postačí, pokud vyplníte online žádost a nabídnete jako protihodnotu nemovitost, která leží na území našeho státu.

Nebankovní hypotéka https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/ má ještě celou řadu dalších výhod.

  • Nízkou bonitu může způsobit záznam v bankovním nebo nebankovním registru anebo také nízký příjem žadatele.
  • A právě to jsou ty vítané výhody v nebankovním sektoru.
  • Žádné nahlížení do registrů.
  • Žádné dokládání příjmů.

Hypotéka může být poskytnuta i podnikatelům, firmám nebo živnostníkům s nízkým daňovým přiznáním. S tímto finančním produktem je možné vyplatit exekuce, oddlužit nemovitost, konsolidovat drahé půjčky, uhradit dluhy OSSZ, VZP a dalším institucím. Vzhledem k tomu, že se jedná o půjčku bezúčelovou, nebude nikdo zjišťovat, nač chcete získané peníze využít.

Nehledejte překážky tam, kde nejsou

Americká nebankovní hypotéka nabízí pevnou úrokovou sazbu od 6,9 procent. Splacení závazku kdykoliv a bez sankcí je samozřejmostí. Jestliže nemá žadatel žádný (nebo pouze drobný) záznam ve zmíněných registrech, pak je možné dosáhnout i na úrokovou sazbu od tří procent.

kreslená postavička podnikatele má díky získaným financím úspěch

  • Ani v tomto případě nízké příjmy nejsou překážkou.

Tento skutečně levný produkt je možné vyřídit a začít využívat ve velice krátké době. Potřebnou hotovost můžete mít na svém účtu dokonce už za čtyřiadvacet hodin od podpisu úvěrové smlouvy. I to je jeden z mnoha důvodů, proč se stále více žadatelů stává klienty nebankovních poskytovatelů hypoték.