Asi vás nejednou napadlo, že byste chtěla být dokonale krásná a přitažlivá, ale že na sebe vlastně nemáte vůbec čas, takže vám se to nikdy nemůže podařit. Děti, práce, rodina, nákupy, vaření…, to všechno dohromady sebere spoustu času, pokud si ale na sebe nevyšetříte ani chvilenku, může se vám stát, že budete mít zbytečně vrásky, kruhy pod očima a budete vypadat opravdu sešle, takže když přijde nějaká ta příležitost vyrazit s přáteli ven, vlastně se vám nebude pro váš vzhled ani chtít. A přitom k tomu, abyste byla elegantní a sváteční pro každou příležitost, vám postačí jen pár tipů.
krásná žena na ulici
1. Vlastní aromaterapie
Jistě se koupete každý den, na to se nemůžete vymlouvat, že ne. Zkuste si tedy do koupele přidat hydratační olej, zapalte si vonnou svíčku a nenechte se alespoň dvacet minut nikým rušit. Uvidíte, jak vám taková malá aromaterapie zvedne náladu a doplní energii.
2. Svěřte se profesionálovi
Pokud víte, že vám děti nedopřejí ani těch dvacet minut, raději se objednejte na aromaterapeutický program v nějakém salonu. Tam budete mít jistotu, že vás rodina nedohoní, a vy si čas určený jen vám opravdu užijete.
nevšední krása
3. Uklízejte ráda
Uklízet musíte pravidelně skoro každý den. Pokud si k tomu ale pustíte hezkou hudbu a byt provoníte uklidňující vůní z osvěžovače vzduchu nebo vonných tyčinek, bude se vám uklízet raději.
4. Aby vaše vlasy nebyly zplihlé
Vlasy vysušené větrem a mrazem, navíc rozcuchané po všem tom úklidu, vám moc půvabu nedodají. Proto jim nezapomínejte dopřávat regenerační kúru, díky které vlasy vypadají svěže, zdravě a poddajně opravdu dlouhou dobu.
5. A co nehty?
Nehty trpí nejen nevlídným mrazivým počasím, ale také neustálým rácháním se v mýdlové vodě při mytí nádobí a věčném úklidu. Proto jim nabídněte výživu v podobě koupele v nahřátém olivovém oleji s několika kapkami citronu.
6. Pro zářivé oči
Pokud máte z toho neutuchajícího kolotoče kruhy a váčky pod očima, asi si nepřipadáte moc svátečně a fit. Naneste si proto pod oči bílek a nechte působit 15 minut. Poté oči opláchněte a ochlaďte ledovými lžičkami.