Představte si půjčku, která by vám zaručila přesně takový obnos peněz, o jaký máte zájem. I v případě, že by se jednalo o pořádně vysokou sumu v hodnotě několika miliónů. A ještě k tomu bez zbytečných omezení, podmínek a řady hloupých formulářů. Myslíte, že nic takového neexistuje? Omyl! Je tady americká hypotéka bez dokládání příjmů Hypotéky bez registru!

lego figurky vozí peníze

Jaké jsou její velké přednosti?

Pokud jde o americkou hypotéku, už ta je sama o sobě velkou výhrou. Jedná se o jedinou půjčku, jejímž prostřednictvím můžete získat peníze, naprosto na cokoli chcete. Nikdo vás nebude omezovat ve vašich záměrech, ale zároveň nikdo nebude strkat nos do vašich věcí. Nejen, že můžete požádat o libovolnou sumu bez omezení účelu jejich využití, ale zároveň účel využití peněz nemusíte nikomu sdělit.
Můžete tak dokonale ochránit své soukromí, ať už proto, že vám na tom z principu záleží anebo proto, že se za účel využití peněz stydíte. Vždyť mnoho lidí se bojí žádat o peníze na splacení starých dluhů. Takže právě ve všech těchto situacích vám americká hypotéka vychází vstříc.
A je zde ještě něco. K získání americké hypotéky, navíc v nebankovní podobě, toho nemusíte udělat mnoho. Zapomeňte na nekonečné formuláře, shánění tisíců potvrzení a dokládání stovek hloupých skutečností. Pokud jde o nebankovní americkou hypotéku, tak postačí, když se za svůj závazek zaručíte dostatečně hodnotnou nemovitostí.

25 centů na stole

Všechny na trhu dostupné půjčky vyžadují prokázání dostatečné bonity. Zkrátka musíte doložit, že ze svých příjmů zvládnete své dluhy splácet. A to bývá často problém. U nebankovní americké hypotéky bez dokládání příjmů je tato situace o poznání snazší. Své příjmy i výdaje budete v každém případě muset doložit, nicméně počítejte s individuálním posouzením vaší finanční situace a s návrhem půjčky na míru vašim možnostem.
Díky tomu dnes na velké peníze dosáhne naprosto každý!