Pokud jste letos mezi těmi šťastnými, které se chystají na pohádkovou svatbu jako z filmů z padesátých let, jistě oceníte rady a tipy a trendy modely, které objevíte v tomto článku. Nechte si poradit, jaké šaty letos letí, co je považováno v módním světě za faux pas nebo čím se naopak inspirovat.

·         Jaký detail by na vaší svatbě neměl chybět a co byste si naopak měla odpustit? Jaké typy šatů budou slušet vaší postavě, nebo jaké barvy letos letí? Letí letos móda a ultra jednoduchost, nebo byste si měla pořídit velice zdobené, velké a náročné šaty s dlouhou vlečkou a matným závojem?
·         Tento článek vám odpoví na všechny vaše otázky

Ultra moderní minimalistické šaty, které vyzařovaly extravagancí?
Ne tyto šaty jsou již na ústupu. Byly velmi v módě ještě v roce 2012, ale od té doby se stahují z trhů i ze svatebních salonů a magazínů svatebních šatů. Minimalismus není něco, co by většina žen chtěla mít ve svůj velký den na sobě. Jenom málokterá z nás by chtěla k oltáři přijít v obyčejných bílých zavinovacích šatech na ramínka bez korzetu, bez zdobení, nebo bez zajímavé suknice nebo krásného závoje. Tento trend je naštěstí pryč.

Příliš zdobené šaty
Ne, ani tento styl už neletí. Příliš mnoho zdobení znamená, že potom nevíte, kam se podívat jako první, jeden doplněk křičí přes druhý a šaty potom ztrácejí svou krásu.
–          Co tedy letos letí?


NÁVRAT K TRADICÍM

Vysoká elegance, sex appeal, ale také jednoduchost. Větší výstřih, suknice dlouhá až na zem, průhledný závoj, krajkové rukávy. Podle módních návrhářů ideální odhalená záda a zdobení jenom na horní polovině těla, ideálně bílá síťovina s krajkou. K bílým šatům bílá krajka. Závoj by měl být rovněž krajkový.
1.       Drobná postava: volánky a kraječky
2.       Bujné křivky: korzet na zvýraznění pasu
3.       Malé poprsí: velké nabírání a řasení