Ženy se prostě mužům chtějí líbit. Ale jsou módní kousky, které muži přímo na ženách nesnáší a přijdou jim nevkusné a asexuální. Taky znáte ten pocit, ať už spěcháte nebo prostě máte chuť na pohodlné oblečení a vytáhnete modré džíny a bílé basic triko a vyrazíte. Tak pozor pouze pokud jste sama. Muži tuto kombinací opravdu rádi nemají a přijde jim tato kombinace nezajímavá. Pojem oversize slyšíme všude, kde se o módě mluví. Je to prostě velký hit a oblíbený módní trend i díky tomu, že zakryje nějaké to kilo na víc. Tak zde taky buďte na pozoru. Muži nemají rádi ženy v pytlích.
nešťastný muž
To raději odpustí ženě nějaké to kilo na víc. Se sychravým počasím přicházejí na scénu roláky všech barev, které zahřejí i náš krk. Tak i ten si berte maximálně do práce, kdy víte, že Vás nečeká žádná schůzka s mužem. Ti se raději dívají na odhalenou ženskou šíji. Co přijde mužům opravdu asexuální, je když ženy nosí pánský styl. Sice módní časopisy hlásají, že je to módní trend, ale pánové jsou jiného názoru. Muži mají prostě rádi, když jde vidět na ženě jaké má křivky. A s chutí se poté na takovou ženu podívají.
 krásná dívka

Jakým oblečením muže zaujmete

 
Když už víme, co na muže vůbec nepůsobí a očkem po nás určitě nehodí, pojďme se podívat, v čem ty naše muže ohromíme. V šatníku žádné ženy by neměli chybět červené šaty. Muži mají červenou barvu rádi. Pokud muž tvrdí, že ho na ženě nezaujme hlubší výstřih nebo krátká sukně tak takový muž lže. Nebojte se tedy do šatníku takový kousek přidat. Nemusíte mít výstřih až na břicho nebo sukni těsně pod zadek, ale správnou délkou i výstřihem muži pěkně rozběhnete představivost. A přece není nad to se muži líbit. Muži mají rádi, když ženě oblečení sedne a nestydí se za svou postavu. Správnou volbou lze vystihnout přednosti a potlačit nedostatky aniž byste se musela halit do vytahaných svetrů nebo sukní ke kotníkům.