Spánek je pro každého člověka to nejdůležitější. Ovlivňuje naši náladu, naši psychiku i přirozenou pohodu. Jakmile se dobře nevyspíme, máme nedostatek spánku či špatně v noci spíme, odrazí se to na naší náladě a nejenom to, takovéto negativní projevy se mohou podepsat i na našem zdraví. Proto je velice důležité, abychom se každý den dobře vyspali.

postel moderní

  • Postel 120×200 cm je vhodná pro všechny lidi, kteří se rádi převalují a milují svůj osobní prostor. Pokud i vy máte rádi dostatek místa kolem sebe na převalování a spaní, pak je tento typ vhodný právě pro vás. Poskytne vám dostatek soukromí, komfortu a pohodlí.

Je vyrobená z masivu, což je přírodní materiál. Skvěle se kombinuje s ostatními přírodními prvky a ničím nenaruší váš interiér. Každý typ má originální vzhled. Dřevo je hřejivý materiál. Můžete jej snadno skombinovat s ostatními prvky interiéru a vytvořit si útulný a krásný domov. Dřevo se také na výrobu nábytku používá již od nepaměti, kdy ještě lidé žili daleko více v přírodě a také v souladu s přírodou a stále si budovali všechno pomocí zdrojů, které měli neustále kolem sebe. Dřevo se stalo základním „kamenem“ pro vytváření nábytku a je jím dodnes. Hrdě se může chlubit svými nepřekonatelnými vlastnostmi, které jen tak nějaký jiný materiál nenahradí.

  • Vysoká kvalita zpracování zajistí, že se můžete převalovat do sytosti. Nosnost až 120 kilogramů.

Prostor navíc se vždy hodí

Zejména ženy si vždy pochvalují, když je hezká věc také praktická. To samozřejmě platí i v našem případě. Hezký a elegantní design se snoubí s praktičností a vznikne lůžko s úložným prostorem. Úložný prostor navíc se vždy hodí. Každá hospodyňka moc dobře ví, že je zapotřebí mít kolem sebe stále nějaké skříně, poličky, věšáky a také jakýkoliv další úložný prostor, kam se mohou dát různé věci.

postel luxusní

  1. Každý typ může mít jiné barevné provedení. Podívejte se, v jakých dekorech se nabízí. Na výběr bývá spousty různých barevných kombinací. Velice časté provedení je olše, dub nebo ořech. Mezi hlavní se řadí samozřejmě přírodní lakované dřevo.
  2. Úložný prostor je tvořen šuplíkem, který můžete snadno zasunout pod lůžko. Díky tomu máte prostor navíc, který nejde vidět, a můžete do něj schovat cokoliv, co zrovna potřebujete ukrýt, například náhradní přikrývku, polštář, ale také sezónní oblečení, sportovní vybavení, věci pro děti a spoustu dalšího.