Fotografie jsou součástí všech oslav, svateb nebo i všedních dní již několik let. Spousta z nás samozřejmě nejvíce fotek pořizuje na svůj mobilní telefon. V letech minulých, kdy nebyli mobily tak rozšířené, měl doma foťák téměř každý. Nejprve byli oblíbené fotoaparáty, do kterých jsme museli vkládat film a následně vytvořené obrázky nechat vyvolat. Když ovšem moderní technika postoupila dále, mohli jsme fotografie pořizovat digitálně a fotky si doma vytisknout samy na klasické tiskárně.

Fujifilm-X-T100-front-1024x683

Profesionál je k nezaplacení

I když můžeme všechny naše zážitky zachycovat focením sami, čas od času nastane událost, na kterou chceme mít ty nejhezčí zážitky, ale bohužel není v našich silách vytvořit tak krásné fotografie, jak to umí lidé, kteří se focením živí. Sice už si můžeme v každém obchodě s elektro spotřebiči pořídit profesionální fotoaparát, ale to z nás ještě nedělá odborníka, který si umí poradit s každým druhem fotky.

1400054-img-aware-2-v1

Plánujeme-li svatbu, velkou rodinou oslavu nebo třeba sportovní den v práci, je nejlepší si na zachycení všech důležitých momentů pozvat profesionálního fotografa. Pokud jste z okolí Zlína, a právě chystáte nějakou větší událost je správnou volbou najmout si jako profesionálního fotografa odbornici jménem Kateřina Svobodová. Tato profesionálka se živí focením více než 10 let a je zárukou nádherně zachycených momentů, které si díky ní můžete připomínat celý život. Nejraději fotí ženy, které jsou právě v očekávání a následně také jejich nově narozené potomky. Dále se také specializuje na rodinné fotky, ve kterých se snaží zachytit emoce a smích. Její práce se světlem a detaily je naprosto dokonalá. Chcete-li svoje nejkrásnější fotky poskládat dohromady a udělat si z nich perfektní fotoknihu? I tohle Kateřina zvládne dokonale a cenovka této knihy je bezkonkurenční. V neposlední řadě najdete v její nabídce také fotografické semináře, na kterých se dozvíte o focení víc než si dokážete představit.