Jdete městem, za výlohou se vám zalíbí nové plesové šaty, které jsou navíc ve vaší oblíbené barvě? Nebo jste se zamilovala do skvělého kávovaru, který se bude hodit do vaší kuchyně? Nezáleží až tak na tom, co si chcete koupit, ale na tom, za co chcete nakupovat. Není dobré pořádat hony na obchody, když je do výplaty daleko, a vaše peněženka moc nákupů nepokryje.

Zkuste na to jít jinak
Chcete být finančně nezávislé? Zkuste podnikat. Není to práce pro každého, ale podnikání v oblasti módy je zábavné, a pokud milujete oblečení, doplňky a nejnovější trendy, mohlo by se vám dařit. V posledních letech jsou na vrcholu oblíbenosti sociální sítě. Kdo na nich není, jako by nebyl. Zkuste podnikat přes facebook, nebo přes instagram.


Máte čas a kapitál?

Podnikání není jednoduché, a k jeho začátku je třeba nějaký ten kapitál. Zkuste oslovit ve vašem okolí lidi, kteří pravidelně nakupují luxusní oblečení, boty a doplňky. Velmi bohatí lidé svoji garderobu často obměňují, a málokdo se chce zaobírat prodejem toho, co už nenosí, nebo už nechce doma skladovat. Divili byste se, kolik takových lidí je. Za zkoušku nic nedáte.

Sepište smlouvy, zboží prodejte, určenou částku pošlete tomu, kdo zboží prodával, a vy si necháte částku, kterou máte ve smlouvě. Zanedlouho si budete moci vybudovat klientelu a sní vztahy založené na důvěře, což se dnes velmi cení.

Vypracujte se z ničeho – I zde je třeba mít pozitivní nadhled. Pokud sedíte u vás doma v malém městě či na vesnici u televize, a jen se užíráte neúspěchem, nemůžete čekat, že se věci obrátí k lepšímu. Aby tomu tak bylo, musíte pro to něco udělat. Dejte si inzeráty, zaplaťte si reklamy, nebo začněte s dostupnějšími značkami, jako je Guess či Michael Kors. Postupně se můžete dostat až k Chanelu či Dioru. Samy tímto způsobem můžete přijít i k luxusnímu zboží za mnohdy neskutečně nízké ceny, k čemuž byste se jinak neměly šanci dostat.

Budete tak najednou nakupovat, co chcete, protože budete mít dostatek peněz. Ve skříni vám budou ležet luxusní kousky světových návrhářů a módních domů. Budete si moci dovolit vše, co chcete, a to vlastní pílí, a hlavně bez půjček.